У Франківську пройде семінар "Європейські стандарти друкованої преси" | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "семінар" Об этом сообщает mstyle.in.ua со ссылкой на СМИ.

Один із очільників видання «Frankfurter Allgemeine Zeitung» пан Вернер Д’Інка приїздить 17-18 жовтня 2019 року до м. Івано-Франківськ, щоб дати змогу українським журналістам та редакторам перейняти міжнародний досвід стандартів журналістики.

Можливо, ви знаєте всі тонкощі менеджменту друкованих видань, принципи маркетингу та дотримуєтеся стандартів у роботі. Але ми впевнені, що відвідавши семінар ваш професійний бекграунд поповниться новими надбаннями. Ми дамо відповіді на всі актуальні запитання аудиторії.

Зареєструватися можна за посиланням>>>

Тренери:

Валерій Іванов – президент Академії української преси. Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вернер Д’Інка – відомий німецький журналіст і один з видавців щоденної німецької газети «Frankfurter Allgemeine Zeitung». Також він обіймає посаду Президента Франкфуртського прес-клубу, а також є членом Ради мережі «Osteuropa-Berichterstattung». Д’Інка – професор кафедри редакційного менеджменту в Університеті мистецтв м. Берліна. Пан Д’Інка регулярно викладає в університетах міст Гісен та Зіген.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Участь є безкоштовною. Харчування, проживання (одна ніч у готелі) за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд до м. Івано-Франківська здійснюється при наявності оригіналів квитків.

_________

Контактна особа:
Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/u-frankivsku-proyde-seminar-yevropeyski-standarti-drukovanoyi-presi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя