В Івано-Франківську нагородили лауреатів премії імені Богдана Ступарика

news-image: В Івано-Франківську нагородили лауреатів премії імені Богдана Ступарика
Премією імені Богдана Ступарика нагороджують педагогів за заслуги в освіти, активну громадську позицію та досягнення високої результативності праці.

Лауреати премії 2019: Об этом сообщает vremyan.in.ua со ссылкой на СМИ.

- Грекул Галина Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «ШГ № 3». НВК «Школа-гімназія №3» — це заклад, який має високий рівень довіри серед батьків, показує стабільні результати, має 9-й показник серед шкіл міста за результатами «ЗНО — 2019».

- Гурик Тетяна Дмитрівна, вчитель історії ЗШ № 18, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Відмінник освіти України, має великий досвід викладання історії, шукає форми роботи, які допомагають учням знайти себе в реаліях життя, стати справжніми патріотами своєї держави. У 2018 році нагороджена Грамотою Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради за зайняте І місце у загальноміському конкурсі серед учителів суспільствознавчих дисциплін на кращу розробку виховних заходів, уроків, присвячених 100-річчю ЗУНР «Станіславів — столиця ЗУНР» (номінація «Конспекти тематичних уроків»).

- Левицька Ганна Василівна, директор міської дитячої екологічної станції. Працює над створенням позитивного іміджу МДЕС. У 2012 році екологічна станція стала переможцем обласного конкурсу на кращий позашкільний заклад, у 2016р. Досягненням у роботі директора є співпраця закладу з середньою школою с.Шааб (Ізраїль), що здійснюється з березня 2016р. в рамках програми GLOBE. Впродовж 2012-2018 рр. завдяки співпраці залучено близько 700 тисяч гривень від різних проектів, програм, спонсорських та депутатських коштів, які скеровано на покращення матеріально-технічної бази закладу.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/v-ivano-frankivsku-nagorodyly-laureativ-premii-imeni-bogdana-stuparyka.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя