Вартість газу для споживачів у вересні зменшиться на 3%, - "Нафтогаз"


НАК "Нафтогаз України" розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО (покладання спеціальних обов’язків), що діятиме у вересні

Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу". Об этом сообщает privet-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нова ціна розрахована відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 03.04.2019 "Деякі питання діяльності акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України".

Відтак, ціна газу, за якою "Нафтогаз" продає його у вересні газзбутам та постачає споживачам за ПСО, визначена на рівні 4 493,64 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ та транспортних витрат). Порівняно з серпнем вартість газу зменшиться на 3,4%. Кінцева ціна газу в регіонах України залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.

Загалом з квітня цього року ціна, за якою "Нафтогаз" продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів (ПСО), знизилася майже на 28%.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/12/vartist_gazu_dlya_spozhyvachiv_u_veresni_zmenshytsya_na_3_quotnaftogazquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя